Ftesat e dasmes jane krijuar te bejne me shume se te ftojne dhe informojne; ato shprehin shprehin stilin dhe percjellin imazhin e dasmes tuaj. Ketu ne Vassi Studio ne e kuptojme se sa te personalizuar ju deshironi ta keni ftesen tuaj. Kjo eshte arsyeja pse ne ju ftojme qe te ktheni cdo dizajn tonin, ne ne ftesen e endrrave tuaja. Kerkoni midis qindra stileve dhe madhesive te ndryshme-dhe pastaj personalizoni preferencen tuaj sipas vizionit tuaj.

Letra speciale te kualitetit te larte; zgjidhni cdo ngjyre qe deshironi ose personalizoni ftesen me fotografite tuaja dhe 100 + fonteve te ndryshme dhe prerje ne forma unike dhe me varak.

Zarfa me leter speciale qe kombinojne me ftesen tuaj. Modele te reja fine dhe unike. Beni zgjedhjen tuaj, midis qindra modeleve dhe personalizoni me 100+ fontet e ofruara dhe ne i kemi gati brenda 24 oreve.

Ketu tek Vassi Studio ju gjithmone do gjeni modele te reja fine dhe unike, te printuara ne letra speciale te kualitetit te larte.

 

Manufacturer:
Select manufacturer
Results 1 - 10 of 21
Page 1 of 3

Ftesa Martese

001 Average customer rating:

FMV-001

Ftesa Martese klasike të cilat mund...

Product details

002 Average customer rating:

FMV-002

Ftesa Martese klasike të cilat mund...

Product details

003 Average customer rating:

FMV-003

Ftesa Martese moderne të cilat mund...

Product details

004 Average customer rating:

FMV-004

Nje game e gjere ngjyrash per Ftesat...

Product details

5 Average customer rating:

FMV-005

Shtojini nje buqete me lule fteses suaj...

Product details

6 Average customer rating:

FMV-006

Nje game e gjere ngjyrash per Ftesat...

Product details

7 Average customer rating:

FMV-007

Ftesa Martese klasike të cilat mund...

Product details

8 Average customer rating:

FMV-008

Ftesa Martese klasike të cilat mund...

Product details

9 Average customer rating:

FMV-009

Ftesa Martesemoderne të cilat mund të...

Product details

10 Average customer rating:

FMV-010

Ftesa Martesemoderne të cilat mund të...

Product details

Page 1 of 3

Cilësi e Garantuar

Vassi ju ofron sherbimet me cilesore ne treg dhe ju garanton cilesine maksimale. Mos hezitoni te na kontaktoni per te mesuar me shume per ofertat tona.

Vassi Since 1996

Prej vitit 1996 ndodhemi ne qender te Tiranes dhe jemi Studio me e vjeter duke u rritur vazhdimisht profesionalisht, teknologjikisht, cilesisht dhe kryesisht duke konkuruar vazhdimisht ne cmime. Fakti qe ekzistojme konkurueshem ne kete treg tregon qe puna jone ka qene e sakte ne te gjitha drejtimet.

Informacion mbi Kompaninë

  • Rreth VASSI
  • Karriera
  • Marrëdhenie Dypaleshe
  • Siguria dhe Privatesia
  • Kushtet e Perdorimit

Ndiqni VASSI.al