Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Teknologji

Developed by JoomVision.com

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Image Caption

Kartolina Festat e Fundvitit

Miresevini ne VASSI.al

.

 

- Ne marrim idene/projektin tuaj dhe e perkthejme ne nje identitet dhe marke profesionale.
- Ne ofrojme sherbime dhe dizajne me cmime konkuruese.
- Ne Vassi Studio ne bejme te pamunduren qe te gjitha materialet e marketingut dhe komunikimet tuaja, te percjellin forte, qarte dhe paster identitetin e kompanise tuaj.
Specialistet tane mund tju ndihmojne te krijoni:
•       Lajmerime dhe ftesa
•       Broshura spektakolare
•       Zarfa profesional
•       Flyers dhe fletepalosje
•       Dizajne elegante kartevizitash dhe logosh
•       Etiketa te cilecise se larte
•       Manuale angazhuese interaktive
•       Blloqe shenimesh/fletore te personalizuara
Kohezgjatja dhe finalizimi i cdo porosie varion, por minimalisht ne do te kemi nje produkt fillestar per ju ne pak me shume se nje ore dhe me pak se 24 ore. Kontaktoni tani nje nga specialistet tane, dhe bejini endrrat dhe idete tuaja realitet.

Cilësi e Garantuar

Vassi ju ofron sherbimet me cilesore ne treg dhe ju garanton cilesine maksimale. Mos hezitoni te na kontaktoni per te mesuar me shume per ofertat tona.

Vassi Since 1996

Prej vitit 1996 ndodhemi ne qender te Tiranes dhe jemi Studio me e vjeter duke u rritur vazhdimisht profesionalisht, teknologjikisht, cilesisht dhe kryesisht duke konkuruar vazhdimisht ne cmime. Fakti qe ekzistojme konkurueshem ne kete treg tregon qe puna jone ka qene e sakte ne te gjitha drejtimet.

  • Punime Shtypi

  • Dosje per Menu

Punime Shtypi të të gjitha llojeve

Developed by JoomVision.com

Informacion mbi Kompaninë

  • Rreth VASSI
  • Karriera
  • Marrëdhenie Dypaleshe
  • Siguria dhe Privatesia
  • Kushtet e Perdorimit

Ndiqni VASSI.al